Вперше спеціалізоване інфекційне відділення для дітей на 30 ліжок в обласному центрі Закарпаття було відкрите у 1976 році, коли був зданий в експлуатацію типовий 4-х поверховий корпус у складі Ужгородської ЦМКЛ. На початку 2004 року на базі інфекційного відділення для дорослих на 60 ліжок та інфекційного відділення для дітей на 40 ліжок було створено обласну інфекційну лікарню. З часу створення до 1996 року відділення очолювала Любов Феодосіївна Хіміч, з 1996 до 2006 року Наталія Михайлівна Дуфинець, які всебічно розвивали кадровоий потенціал, матеріальну базу та функціональні можливості відділення. З серпня 2007 року до цього часу завідуючим відділення є Маріан Семенович Мальчицький.

 

 

 

 

 

 

Зав. дитячого відділення - Мальчицький Маріан Семенович

 

 

 

 

 

 

 

 Інфекційне відділення для дітей є структурним підрозділом обласної клінічної інфекційної лікарні. Надає спеціалізовану та високоспеціалізовану медичну допомогу дітям з інфекційною патологією – мешканцям, в основному м. Ужгорода, Ужгородського, Перечинського, Великоберезнянського районів, а також мешканцям інших районів Закарпатської області, інших областей нашої держави та іноземним громадянам. У складі відділення 12 боксів, які дають можливість ізолювати хворих дітей по нозологіям.

  

 

 

 

Лікар-інфекціоніст - Гема Наталія Миколаївна

 

 

 

 

 

 

Відділення є клінічною базою курсу дитячих інфекційних хвороб кафедри педіатрії медичного факультету УжНУ. Завдяки адміністрації та, особисто, головному лікарю ОКІЛ М.А.Поляку діти з інфекційною патологією мають можливість обстежуватися та лікуватися в хороших умовах, із застосуванням сучасних діагностичних та терапевтичних засобів під наглядом висококваліфікованих лікарів, досвідчених медичних сестер, дбайливих молодших медичних сестер. Протягом 2015 року у відділенні діагностовано та проліковані діти від 38 нозологічних форм інфекційних хвороб. Ми завжди готові надавати допомогу хворим, в тому числі при епідемічних спалахах інфекційних хвороб, як це було при епідемії грипу в 2009 році чи кору в 2012-му. Відділення користується заслуженим авторитетом серед колег та батьків наших маленьких пацієнтів.