Інфекційне відділенні для дорослих є складовою частиною обласної клінічної інфекційної лікарні, розраховане на 60 ліжок, розташоване на 2-му і 3-му поверхах 4-х поверхової будівлі, збудованої в 1976 році по типовому проекту.
2-ий поверх складається з Мельцерівських боксів розрахованих на 24 ліжка і має 7 боксів для лікування хворих на лептоспіроз, ботулізм, вірусні та бактеріальні ураження центральної нервової системи, хворих на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип. У відділенні також надають допомогу хворим на інфекційний мононуклеоз, хворобу Лайма, гарячку невідомої етіології, лептоспіроз, малярію, паразитарні захворювання, ВІЛ-інфекцію.
3-ій поверх складається з 12 боксів, розрахований на 36 ліжок для лікування хворих на гострі та хронічні гепатити А, В, С, Д та інші гепатити, спричинені інфекційними збудниками.
Відділення є клінічною базою медичного факультету УжНУ, базою підготовки лікарів-інтернів, клінічних ординаторів.
Інфекційне відділення для дорослих надає спеціалізовану медичну допомогу інфекційним хворим м. Ужгорода, Ужгородського, Перечинського, В.Березнянського районів та хворим з інших районів області, складним в діагностичному плані, та з важким перебігом захворювання.
В своїй роботі інфекційне відділення для дорослих керується діючими наказами МОЗ, УОЗ, стандартами медичних технологій діагностично – лікувального прoцесу стаціонарної допомоги з інфекційних хвороб в ОКІЛ, затверджених головним лікарем.
Обстеження та лікування хворих проводиться на сучасному рівні. Розробка та затвердження «Регіональної програми протиепідемічних заходів та боротьби з інфекційними хворобами на 2012 – 2016 роки» одним з пунктів є «Забезпечення препаратами для медикаментозного лікування хворих з хронічними вірусними гепатитами В та С». Дало змогу розпочати призначення противірусної терапії хворим з діагнозом хронічного вірусного гепатиту.
Велику допомогу в проведенні лікувально-діагностичного процесу та відбору на призначення етіотропної терапії хворих на хронічні вірусні гепатити надає можливість обстеження методом еластометрії в ОКІЛ.
Усі лікарі відділення, з метою підвищення фахового рівня та ознайомлення з досягненнями сучасної медичної науки, протягом року відвідують засідання обласного науково-практичного товариства лікарів-інфекціоністів, наукові конференції, симпозіуми та інші науково-практичні заходи державного та міжнародного рівня. Крім того, лікарі відділення є співавторами багатьох друкованих наукових праць, монографій методичних вказівок.
На базі відділення також проводять навчальну, лікувальну та діагностичну роботу професор та два кандидати медичних наук.
У відділенні працюють 4 лікарі вищої категорії, 20 медичних сестер, 16 молодших медичних сестер.
Завідує відділенням лікар вищої категорії Тимкович Ольга Олексіївна.